شما می توانید از طریق لینک زیر در صفحه اینستاگرام سایت مشترک شوید

Menu
tabligh vasat

سوالات و کلید آزمون دکتری شیمی تجزیه سال 93

سوالات و کلید آزمون دکتری شیمی تجزیه سال 93

سوالات و کلید آزمون دکتری شیمی تجزیه

آزمون  تخصصی دکتری شیمی تجزیه شامل مباحث شیمی تجزیه پیشرفته، الکتروشیمی، اسپکتروسکوپی و جداسازی می باشد.بعد از برگزاری آزمون دکتری شیمی تجزیه در 16 اسفند سال 93، سوالات بهمراه پاسخنامه تستی آزمون دکتری شیمی تجزیه سال 93 جهت دانلود رایگان در ادامه مطلب قرار داده شده است.

دانلود : دانلود با لینک مستقیم

پسورد فایل فشرده: alivechem.com

65 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. سیمین گفت:

  درصد های امسال من تخصصی 17 استعداد 20 زبان 20 میشه لطفا شماهم درصد هاتون رو بگید شیمی تجزیه

 2. آرمان گفت:

  درصد های امسال من تخصصی 20 استعداد 15.5 زبان 25.5 میشه -شیمی تجزیه

 3. دکتر جواد گفت:

  باسلام به همه تجزیه ای ها.سوال های امسال را دیدم البته فقط تخصصی های تجزیه رو. درسطح پارسال یکم بالا تر و البته دارای اشباه در پاسخ کلیدی چندسوال اگه این سخی رو در نظر بگیریم و درصد بچه های دانشگاه تهران و شریف را هم مد نظرداشته باشیم درصد تخصصی متناسب بارتبه تقریبا اینطور میشه:بالای 45 درصد رتبه زیر50،بین 35 تا 45درصد رتبه 50 تا 100 و بین 20 تا 35 رتبه بالای 100، البته این دو دوست(ارمان و سیمین)زبان رو خوب زدن و میتونه دربهبود رتبشون بهشون کمک کنه. اما درصد بین 20 تا30 طیف گسترده ای از بچه ها زدن و استعداد و زبان اینجا موثر واقع میشه. عیدتون مبارک شادباشین/دانشجوی دکتری دانشگاه تهران/

  • مریم گفت:

   سلام دکتر جواد
   ممنون
   من مطالب سال قبل شما را خوندم ولی شما سال قبل با 39 تخصصی رتبه 24 شده بودید یعنی امسال سوالات از نظر شما ساده تر بوده؟ من با وجود مطالعه زیاد 32 درصد تخصصی زدم رتبم به نظرتون چند میشه؟

   • دکتر جواد گفت:

    سلام.قطعا با دانستن درصد تخصصی تنها تخمین رتبه امکان پذیرنیست؟درصد شما برای تخصصی خوبه اما قبلا هم گفتم این حدود درصدی داوطلبای زیادی را در برمیگیره که اونجا استعداد و زبان سرنوشت سازه.هرچند ضریب کمی داره اما کاملا تثایرش ملموس خواهد بود. درضمن اینکه هدفتون قبولی در کدوم دانشگاه هست هم حایز اهمیته.70درصدتاتیر مصاحبه برگ برنده فارغ التحصیلان دانشگاه های خوب در ایام مصاحبه خواهدبود.

  • نگار گفت:

   سلام آقای دکتر جواد میشه لطفا بفرمایید شما برای تخصصی و زبان چه کتابهایی را مطالعه کردید؟ همینطور میشه کتابهایی را که برای تخصصی در دانشگاه تهران معرفی مکنند بگید؟
   ممنون

 4. راحیل گفت:

  با سلام
  امسال زبان اسونتر بوده ولی ضریب 1 شده حیف باشه

 5. الناز پور فرد گفت:

  سلام دکتر جواد ضمن تبریک به خاطر قبولی تون تو انشگاه تهران یک سوال داشتم. من پاسخنامه کنکور سال 91 (دو سال قبل ) را از این سایت خریداری کردم و از میان سوالات آن یک سوال آن مشابه سوال 12 امسال بوده و من هم طبق پاسخنامه ای که خریده بودم امسال این سوال رو همون گزینه 4 زدم اتفاقا پاسخ سنجش هم همان گزینه 4 بوده است ولی تو سایت های دیگه بچه های تجزیه بحث کردن که پاسخ سنجش اشتباه است و گزینه 2 یعنی تعیین توالی پروتون صحیح است می خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.

 6. الناز پور فرد گفت:

  سلام آقای یعقوب نژاد ممنون که پاسخ دادید راستش من خیلی گشتم کتاب اینگل (زبان اصلی) را هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اگه امکان داره بفرمایید کجاست تا از نگرانی در بیان . سپاسگزارم

 7. حمزه گفت:

  میخواستم ببینم آیا سنجش کلید اشتباه چند سوال را اصلاح میکند یا معیارش همین کلید منتشر شده است؟
  به نظر شما پاسخ کدام سوالات در کلید سنجش اشتباه است؟

 8. سیمین گفت:

  سلام دکتر جواد من 270 شدم پیامنور مشهد میارم؟

 9. آذرخت گفت:

  سلام با رتبه 100 کچاها قبول میشن؟ میشه هر کی میدونه کمک کنه. ممنون

 10. آرمان گفت:

  سلام دکتر جواد رتبم 198 شد روزانه احتمال قبولی است.

 11. دکتر جواد گفت:

  سلام. ابتدا امیدوارم از رتبتون متانسب با تلاشی که کشیدین راضی باشین. به خانم سیمین باید بگم احتمالش زیاده. چون خوندن دکتری در پیام نور ی جورای برای خیلی از داطلبا بعد از روزانه و شبانه و حتی ازاد هست. یعنی متقاضی زیادی نداره مسافت نسبتا دورش هم برای خیلی ها مزید بر علته. به اقای ارمان هم باید گفت اگر شهرستان های کم متقاضی حاضر هست بره اون هم برای 4سال و گرفتن دکتری و بعد استفاده از مدرکش برای کار و….. اره روزانه دعوت به مصاحبه میشه. اما عبور از سد مصاحبه(جلب نظر چند استاد در15دقیقه)بستگی به شما و کارهای ارشدتون داره.پیروز باشید

 12. الناز پور فرد گفت:

  سلام دکتر جواد به نظرتون با رتبه 135 دعوت به اصفهان یا صنعتی اصفهان میشم؟ زنجان چطور؟

 13. آذرخت گفت:

  آقای دکتر جواد میشه نظرتونا برا منم بکید؟
  من شیرازو اصفهان و تهران میارم؟

 14. آرمان گفت:

  خانم الناز میشه درصداتون هم بگید. ممنون میشم.

 15. الناز پور فرد گفت:

  تخصصی 26
  زبان 27
  استعداد 17

 16. سیمین گفت:

  ممنون دکتر جواد من یک ماه خوندم و مشهد دبیرم مجبورم پیامنور برم چون متاهلم ورفتن به شهر دیگه واسم سخته حالا به نظر شما اول شبانه فردوسی بزنم یا پیامنور مشهد رو ؟کدوم شهریش کمتره؟در ضمن من چون استخدام رسمی هستم اعتبار مدرک خیلی مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید.

 17. دکتر جواد گفت:

  سلام. چون من خودم هم دبیرم اول نظرم را درباره سوال خانم سیمین می گم. شبانه ی سری محاسن داره و پیام نور هم ی سری محاسن. شهریه شبانه به نظرم کم تره تازه وام هم می دن اما پیام نور را نمی دونم شرایط شهریه اش چیه. به هرحال باید خودتون باتوجه به اهدافتون و محاسن ایندو سبک سنگین کنید اما اگه من بودم پیام نور را میزدم چون برای تدریس حداقل در پیام نور مدرک خودشون معتبرتر.
  درمورد سوال خانم النازپور هم باید بگم رتبتون برای شهرهای که گفتین خوبه و احتمال زیاد دعوت به مصاحبه میشین.فقط شنیدم صنعتی ی خورده سخت گیرن و 4سال پرزحمت را براتون رقم میزنن. اصفهان وضعش از این لحاظ بهتره زنجان را باید از بچه بپرسم.
  خان اذردخت هم که اطلاعات خاصی ندادن
  شادباشین

  • الناز پور فرد گفت:

   سلام آقای دکتر جواد بسیار سپاسگذارم از پاسخی که دادید نمیدونید چقدر خوشحالم کردید راستش من خودم دانشگاه اصقهان نیستم ولی استاد راهنمام الان هیات علمی اونجاست و منخیلی دوست داشتم که اصفهان رو بیارم ولی راستش هنوز هم زیاد امیدی ندارم چون تو یکی از سایت ها یکی از بچه های صنعتی اصفهان به من گفت که برا صنعتی باید زیر 100 و برا اصفهان باید زیر 80 بیاری. من تقریبا بطور کامل امیدم رو از دست داده بودم و خیلی ناراحت بودم ولی حتی اگه زنجان هم بشه راضیم .

  • آذرخت گفت:

   من چند تا پیام بالاتر گفتم
   رتبه م100 است.
   من خودم تحصیلات تکمیلی زنجان خوندم. گرایشم کمومتریکسه. میخوام بدونم کجاها میارم؟ شیراز- صنعتی اص- مشهد- تبریز…
   ممنون

 18. آرمان گفت:

  سلام ، آقای دکتر جواد عزیز با توجه به اینکه من خودم کارمند رسمی شرکت گاز در تبریز هستم . به نظرتون با رتبه 198کدوم دانشگاه روزانه را انتخاب کنم. که احتمال قبولیم زیاد بشه.

 19. دکتر جواد گفت:

  سلام.درمورد سوال خانم اذردخت باید بگم کمومتریکس الان روی بورسه نمی دونم شما چقد توی این زمینه کار کردین اما اگه بخاین توی همین فیلد تخصصی تر کارکنید من به نظر بوعلی همدان فوق العاده است.ازبین شهرهایی که خودتون گفتین رقابت در مصاحبه بین شما و احتمالا دانشجوهای خودشون خواهد بود.فقط در انتخاب اول خودتون زیاد دقت کنید.چون ترتیب انتخاب رشته برای اساتید خیلی مهمه.
  به اقای ارمان هم باید بگم باید ببینید شرایط انتقالی به شهردیگر را دارین یانه بعد اساتید دانشگاه اون شهر با کارکردن شما مشکلی دارن یا خیر.اگر نظرتون فقط روی روزانه هست دانشگاه های جنوب و غرب کشور احتمالا دعوت به مصاحبه بشین. اما اولویت کنار اومدن اساتید با وضعیت شغلی شماست که باید خودتون در این ایام جدا پیگیر باشین.
  بهخانم النازپور فرد هم این نکته را میگم که پارسال رتبه50درصد موثر بود و کلا روندش با امسال فرق داشته و رتبه های پارسال ملاکی برای امسال نیست. شماهم در چینش انتخاب هاتون دقت کنید. یکی از اولین سوال های مصاحبه اینه که این جا انتخاب چندمتون بوده. به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید و رزونومه اساتید و مقاله هاشون را ی مروری بکنید ببینید گجا احتمالا مناسب تره.
  شاد و سرزنده باشین

  • آذرخت گفت:

   با تشکر از نظرتون. فقط ی سوال دیگه. همدان حتی از زنجانم بالاتره؟
   تصمیم گیری خیلی سخته….

   • دکتر جواد گفت:

    باسلام. ببینید بالاتر یا پایین تر بودن دانشگاه به شما واستاد اون گرایش بستگی داره مثلا در دانشگاه بوعلی دکتر قاسمی در زمینه کمومتریکس فوق العادست بعضی دوستان درس روش های اماری دکتری را به جهت تبحرشون باایشون می گیرن و میرن همدان و برمیگردن چون واقعا به دردشون می خوره یا زنجان-تحصیلات تکمیلی- که مدنظرشماست دکتر عبدالهی باز یکی از بازوهای کمومتریکس هستن که هراز چندگاهی کارگاه هایی برگزار میکنن که بسیار مفید. اما تحصیلات تکمیلی شنیدم دانشجوی فول تایم می خاد/شاز اول هفته تا اخر هفته/ ی چیزی تو مایه تربیت مدرس. البته این نحوه برخورد برای دانشجو هم سودمند هست اما برای دانشجوی راغب وعاشقی که همچنان اولویت اول زندگیش فقط درسه.بیش تر از این توضیح نمی دم امیدوارم تونسته باشم نظرمو خوب گفته باشم و شماهم انتخاب خوبی داشته باشین

    • آذرخت گفت:

     آکی. ممنون. اما تا یاد دارم قاسمی خواجه نصیر بود. من خودم دانشجوی دکتر عبداللهی بودم. موفق باشید. بازم ممنون

     • راضی گفت:

      من 2ترم دانشجوی دکتر قاسمی بودم تو خواجه نصیر.
      به نظرم ایشون روحیات خاصی دارن که همراهی باهاشون خیلی سخت میشه!!!

 20. نگار گفت:

  سلام. آقای دکتر جواد جواب سوال منو ندادید شما برای دروس تخصصی و زبان چه کتابهایی را مطالعه فرمودید؟

 21. دکترجواد گفت:

  درمورد فرمایش خانم اذردخت باید بگم بله دکترقاسمی هیت علمی خواجه نصیرند اما گویا همدان هم رفت و امد دارن. مثله دکتر شمسی پور که کرمانشاه شیراز تربیت مدرس تهران و چندجای دیگه تدریس و دانشجو دارن. اما اگه ارشد زنجان بودین و از شرایطش راضی هستین به نظرم اول همون جا را بزنین.
  به خانم نگارهم بایدعرض کنم برای زبان و استعداد کتاب های انتشارات کتابخانه فرهنگ خوبه ادمای قوی این دو کتاب را نوشتن. برای دروس تخصصی اسکوگ -اخرین ویرایش- و هریس و الکتروشیمی دکترگلابی و کتاب بارد و اسپک اینگل کتاب های مهمی هستن جزوات موسسات مختلف هم شاید به کارتون بیاد. من جمله جزوات دکتری شیمی تجزیه مدرسان شریف که در اماده سازیش من هم همکاری داشتم.
  پاینده باشید

 22. آذرخت گفت:

  باز هم ممنون جناب دکتر.

 23. نگار گفت:

  سلام از پاسخ کاملتون شپاسگزارم آقای دکتر. شما تصمیم دارید در دانشگاه تهران با کدام یک از اساتید کار کنید؟

 24. الناز پور فرد گفت:

  با سلام آقای دکتر جواد میشه بگین از بین دانشگاه های زیر کدوماشون دانشجوهای خودشون برمیدارن ؟ آخه من دانشگاه آزادی هستم البته مدرک زبان سابقه تدریس کتاب و مقاله همایشی داریم ولی نگرانم که تو مصاحبه رد بشم و میخواه امسال هرجری بشه قبول بشم خودم فکر میکنم دانشگاه لرستان احتمال قبولیم بیشتر باشه و معقولانه اینه که لرستان رو تو 5 انتخاب اولم داشته باشم اما اگه بخوام طبق علاقه مرتب کم اینجوری میشه
  بوعلی
  کاشان
  اراک
  زنجان یا ت ت زنجان
  رازی
  یزد
  لرستان
  گیلان

  اما از آنجایی که من دانشگاه آزادی بودم نگرانم از اینکه پنج دانشگاه اول یا از دانشگاه کاشان به بعد را دعوت بشم و دیگه به لرستان نرسد و در هر 5 محل دعوت شده رد بشم در حالی که با توجه به سابقه آموزشی نه چندان جالبی که دارم فکر میکنم لرستان احتمال بیشتری برا قبولی نهایی داشته باشم . خواهش میکنم راهنماییم کنید که آیا از بین 6 انتخاب اولم دانشگاهی هست که به سابقه آموزشی کمتر اهمیت بده؟؟

 25. الناز پور فرد گفت:

  یه سوال دیگه هم داشتم اگه در روز مصاحبه پرسیده شود که چرا مثلا فلان دانشگاهی را که از نظر مسافت هم دورتر بوده را پیش از دانشگاه ما انتخاب کرده ای؟ میتوانیم اینطور توجیه کنیم که میخواستم با یک استاد خاص که زمینه کاری مشابه من داشته کار کن. بنظرتون این توجیه می تواند حداقل از نظر هیئت مصاحبه کننده منطقی باشد و باهاش کنار بیان؟؟؟

  • دکتر جواد گفت:

   باسلام مجدد.هدف از سوال درموردترتیب اولویت های انتخابی این هست که اگر خواستن شمارابردارن نکنه دانشگاه های اولویت های بالاتر شمارابردارن و دستشون تو حنا بمونه. در مورد انتخاب هاتون بارتبه ای که فرمودین به نظرم دانشگاه های شمال و مرکز ایران را میارین.خیلی نگران نباشین. فقط مسافت توی انتخاباتون خیلی پراکندگی داره. من بنظرم رفتن به ی شهر دور برای4سال و گرفتن مدرک یخورده جای تامل بیش تری داره. رزونومه ای که گفتبن خوبه به خصوص تنوع موضوعات رزونومه تون.

 26. الناز پور فرد گفت:

  با سلام دکتر امیدوارم تا پایان امروز به سایت سر بزنید. در مورد مسافت بوعلی و رازی تقریبا 4 ساعت از من فاصله دارند و زنجان 6 ساعت و رشت هم 3 ساعت به اضافه فاصله تهران تا رشت که نمیدونم چقدر هست و کاشان هم 3 و اراک 1ساعت. حالا با توجه به این مسافت ها و موقعیت علمی دانشگاه به نظرتون انتخاب زیر میتونه خوب باشه؟
  بوعلی
  کاشان
  اراک
  رازی
  تحصیلات تکمیلی زنجان
  و یا اینکه بهتره جای بوعلی و کاشان را باهم و جای رازی و زنجان را باهم عوض کم؟یعنی بشه اینجوری
  کاشان
  بوعلی
  اراک
  ت ت زنجان
  رازی
  واقعا گیج شدم دیگه وقتی هم برام نمونده
  نمیدونم رتبه ت ت زنجان بالاتره یا رازی
  خواهشا کمکم کنید

 27. سیمین گفت:

  سلام اذردخت عزیز ایا شما هر 50 انتخاب رو کامل کردید من که فقط25 تازدم

 28. فرزاد گفت:

  با سلام خدمت دکتر جواد میشه با داشتن مدرک زبان و Certificate آموزشی دستگاه GC و با نداشتن مقاله در دانشگاههای درجه دو یا سه ویا شبانه و پردیس با ارایه مصاحبه خوب البته کارمند رسمی بودن و داشتن سن 40 با رتبه 190 قبول شد. لطفا راهنماییم کنید.

 29. شیمی تجزیه گفت:

  سلام
  دکتر جواد عزیز
  میشه در مورد مصاحبه مخصوصا مصاحبه تجیزه دانشگاه تبریز (اگه تجربشو دارین) یکم توضیح بدین؟چه چیزایی براشون مهمه؟زبان تا چه حد اهمیت داره
  ممنونم

 30. آذرخت گفت:

  با سلام خدمت آقای دکتر جواد. ممنون میشم به صورت کلی برای کسایی که میان اینجا، در موارد مصاحبه نکاتی را ذکر کنید. با تشکر

 31. دکتر جواد گفت:

  باسلام. درمورد فرایند مصاحبه که صحبت زیاده اما من درحد چند جمله از تجربیات خودم و شنیده هام می گم. بخشی از موفقیت در مصاحبه رزونومه شماست مدرک زبان، مقالات، کتاب ترجمه ای، گواهی شرکت در کارگاه، کیفیت کار پایان نامه،پوستر و ….. .بخش مهم تر خودشمایید باید بتونید خوب از رزونومه تون الخصوص پایان نامتون حرف بزنید و اهمیتشو تشریح کنید بیشتر صحبت مصاحبه روی کار پایان نامتون هست. شاید به یک شکل یا جدول یا… استادی گیر بده و از شما توضیحات بخواد. اگرم مقاله خاصی ندارین هم مهم نیست باید در این اشفته بازاری که همه از بیکاری بعد تحصیل می نالند در مصاحبه خودتون یک دانشجوی فول تایم و راغب به تحصیل نشون بدین و امیدوار به اینده. اگر بتونیداطلاعاتی درمورد زمینه مورد علاقه برای کار در دکتری پیدا کنید عالیه. استاد دنبال ی دانشجوی دکتری می گرده که کارشو خودش جمع و جور کنه . به دوست عزیزم اقای فرزاد:سن وسال و کار کردن خیلی مهم نیست میشه هم کار کرد و هم دکتری خوند.یکی اش خود من.

  • آذرخت گفت:

   با سپاس فراوان.

  • narges گفت:

   سلام خدمت اساتید محترم آقای یعقوب نژاد و جواد.میخواستم رزومه منو بررسی کنید امیدی داشته باشم به مصاحبه یا نه؟ 1مقاله اکسپت springer از پایان نامه و1سابمیت شده.گواهی شرکت دوره کارگاه آموزشی کمومتریکسQSAR زنجان.پوستر همایش ارومیه.1ترم سابقه تدریس آزمایشگاه

 32. فرزاد گفت:

  با سلام،

  خیلی ممنونم ار دلگرمیت ، انشالله هر جا باشی موفق و موید باشی.

 33. سیمین گفت:

  باسلام مجدد دکتر جواد من دبیرم قبلا هم خدمتتون عرض کردم لطفا بگید اگه قبول شم سال اول هفته ای چند روز باید کلاس برم ؟

  • دکتر جواد گفت:

   سلام وتبریک روز معلم. کلاس ها ممکنه یک روز (دانشگاه تهران)دوروز غیر پشت سرهم سه و حتی 4 روز(بعضی دانشگاه های شهرستان) باشه. عملا باید تااواخرهریور صبرکنید.البته چون تعداد دانشجوی این مقطع کم هست بعدا میتونید رایزنی کنید و با موافقت استاد جلسات هفته را درهم ادغام کنید و روزهای حضور را کم کنید.

 34. سیمین گفت:

  روز شما هم مبارک خیلی ممنون که راهنمایی فرمودید.

 35. آذرخت گفت:

  سلام. آقای دکتر جواد میشه برای مصاحبه شیراز کمکم کنید. اولین انتخاب من اونجا بوده. بعد ص اصفهان- خواجه نصیر و تبریز و همدان. اگر اطلاعاتی در مورد مصاحبه این ها دارید ممنون میشم راهنمایی کنید. با سپاس فراوان

 36. سیمین گفت:

  سلام دکتر جواد باورم نمیشه با 270 روزانه بابلسر هر دو گرایش وروزانه بیرجند هم دعوت شدم البته پیامنور وشبانه مشهد رو هم اوردم به نظر شما روزانه بابلسر چقدر شانس دارم؟

 37. زهرا گفت:

  سلام خانم آذردخت یه سوالی ازتون داشتن میشه بفرمایید شما تو صنعتی رتبه بهتر کسب کردید یا شیراز ؟ چند تا رتبه بهتر؟
  من صنعتی دعوت شدم الان از این ناراحتم که چرا شیراز رو نزدم چون فکر میکردم رتبم به شیراز نمیرسه عذاب وجدان گرفتم و همش خودم را سرزنش میکنم .. پاسخ شما من و از فکرش بیرون میاره چون شما هر دو شهر رو دعوت شدید.

 38. آرزو گفت:

  سلام میشه پاسخنامه تشریحی شیمی تجزیه 93 را هم در سایت قرار دهید؟
  با تشکر

 39. زهرا گفت:

  خانم آذردخت ميشه بفرماييد شما تو صنعتي رتبه بهتري كسب كرديد يا شيراز؟حدودا چقدر بهتر ؟ميخوام ببينم كجا اختلافتون با آخرين نفر كمتر هست
  برا اين ميپرسم كه من صنعتي رو آوردم ولي شيراز رو چون فكر نميكردم بيارم اصلا انتخاب نكردم و الان پشيمونم

 40. آرمان محسنی گفت:

  کسی برای رشته شیمی تجزیه دانشگاه تبریز مصاحبه رفته بود؟ من خیلی دیر رسیدم شنیدم رتبه ۱۲ و ۴۸ اونجارو زده بودن.کسی اطلاع داره این دوتا رتبه انتخاب چندمشون دانشگاه تبریز زدن؟اولویت اولشون بوده؟چون اونجا دانشگاه من نیست کسی نمیشناسم که سوال کنم برا رفتن یا نرفتن به انتخابهای بعدیم به دونستن اینا احتیاج دارم
  ممنون میشم کمکم کنید

 41. زهرا گفت:

  ۱۰:۱۲ ق.ظ
  سلام آقای آرمان محسنی میشه بفرمایید رتبتون چند بوده و ایکه برا تبریز دوره روزانه دعوت شدید یا شبانه؟
  با تشكر ز پاسخي كه ميديد

 42. آرمان محسنی گفت:

  من روزانه دعوت شده بودم رتبم حدود 50 بود

 43. مونا گفت:

  سلام آقای دکتر
  من خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم ،می خوام برای سال آینده تو آزمون شرکت کنم اما خیلی گیج شدم اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم یک سری کتاب از مدرسان شریف گرفتم اما نمی دو.نم چه جوری شروع کنم می شه خواهش کنم راهنماییم کنید

 44. نگار گفت:

  دوستان عزیز سلام
  به همه دوستانی که امسال در آزمون پذیرفته شدند و از ابتدای مهر دانشجوی دکتری هستند تبریک میگم
  لطفا بفرمایید که رتبه شما چند بوده و کجا قبول شدید؟
  با تشکر

 45. پشیمان گفت:

  سلام دوستان عزیز. تبریک میگم به همه
  دوستان اگه کسی رشته شیمی تجزیه بوده لطفا و با یه خواهش دوستانه بگین چه منابعی رو باید مطالعه کرد ؟ هدفم روزانه اس
  به خدا دیگه خسته شدم از قبول نشدن
  خیلی ممنون میشم پاسخگو باشین

  • علی گفت:

   سلام دوستان
   من سه هفته پیش یه پکیج کامل برای کنکور دکتری تجزیه 96خریدم 760تومن و اقعا راضیم
   ولی بدلیل مشکلاتی که برام پیش اومده بی خیال کنکور شدم
   اگه کسی قصد خرید داره من با قیمت پایینتر میفروشم
   آزمون های آنلاین هم داره که هنوز شروع نشده
   اگه خاستید زنگ بزنید 09379521482

دیدگاه خود را به ما بگویید.