شما می توانید از طریق لینک زیر در صفحه اینستاگرام سایت مشترک شوید

Menu
tabligh vasat

دیکشنری بی نظیر شیمی The Combined Chemical Dictionary

asliccd-splash.gif

The Combined Chemical Dictionary on CD-ROM Version 6.3

اگر به دنبال یک دیکشنری کامل با قدرت جستجو بالا در شیمی می باشید دیکشنری ترکیبی The Combined Chemical Dictionary به شما توصیه می شود. این دیکشنری شامل اطلاعات توصیفی و عددی در خواص شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی ترکیبات می باشد. نام سیستماتیک و معمول ترکیبات، رفرنس ها، شکل مولکولی و جداول مربوطه می باشد.این دیکشنری  ترکیبی از منابع  زیر می باشد:

 • دیکشنری ترکیبات آلی ((200,000 رکورد)
 • دیکشنری ترکیبات طبیعی (120,000 رکورد)
 • دیکشنری ترکیبات معدنی و آلی فلزی (90,000 رکورد)
 • دیکشنری داروهای فارماکولوژیک (30,000 رکورد)
 • دیکشنری واکنشگرهای تجزیه ای (14,000 رکورد)

در این دیکشنری امکان جستجو ترکیبات با رسم ساختار مولکولی، نام ترکیب، نقطه جوش، نقطه ذوب، cas registry no، فرمول مولکولی، نوع ترکیب و بر اساس رفرنس وجود دارد. در ادامه تصاویری از محیط این نرم افزار قرار داده شده است.

برای خرید این دیکشنری اینجا کلیک کنید

برای خرید این دیکشنری اینجا کلیک کنید

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. محمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتان همکار گرامی
  حقیر خلقی هستم دبیر شیمی
  سوالی از حضورتان داشتم اونم این که بنده چند روز پیش در حال گشت و گذار در اینترنت بودم که به یک نرم افزار آزمون ساز برخوردم که اسمش آزمون ساز حکیم بود به سایتش مراجعه کردم و مشخصاتش رو خوندم و مهمترین نکته ای که واسم جالب بود این بود که نوشته بود تنها نرم افزار آزمون ساز بازاره که خروجی آزمونش ورده آخه قبلا نرم افزار هایی رو دیده بودم ولی هیچکدوم ورد نبود به خاطر همین تصمیم گرفتم قبل از اینکه اون رو بخرم یه کم راجع به این نرم افزار تحقیق کنم به خاطر همین مساله مزاحم شما شدم ببینم شما تا حالا این نرم افزار رو از نزدیک دیدید یا چیزی راجع بهش شنیدید که چه طور کار میکنه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.